Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Ücretli Scriptler Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Yönetici
Yönetici
3D Models
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
11
Tepki
1
Puan
3
Credits
208
Points
45
*Satışını Yaptığınız Sript İle İlgili Konu İçerisine DEMO Adresi Koymak Zorunludur.(Paylaşılan scriptler'in kesinlikle önizlemesi olmalıdır.Önizlemesi olmayan konular tarafımızca kilitlenecektir.)

*Scriptlerin Lisansı Olmak Zorundadır.

*Satmış olduğunuz yazılımda eğer satışı yasak bir alan var ise , bu hırsızlığa girmektedir ve konuları kapatılır üyelikler süresiz banlanır.(Eğer satış yapacağınıza dair bir lisans anlaşması mevcut ise sorun olmaz. )

*Satacağınız her scriptte script sahiplerinin haberi olmak zorundadır şikayet gibi bir durum olursa konular kapatılır hesaplar uyarı banı alırlar.

*Başka Sitelerin Scriptlerini Habersiz Satmak Yasaktır

*Aynı Script Konusunu Bir Çok Kez Açmak Yasaktır

*Konu Baltalamak Yasaktır

*Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

*Spam,Flood yapmak yasaktır.

*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

*Facebook sayfa/profil linki adresi paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

*Forumu muzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

*Herhangi bir şekilde açıklı bir sistemi, ürünü satıcıların bilinçli olarak teslim etmesi yasaktır ve tespit edilmesi durumunda ceza-i işlem uygulanacaktır.

*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu (

Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst